painful

22. září 2013 v 21:51 | me.
omg wtf co to .. já měl rozepsanej článek .. tak ho napíšu znova a zkrátím ho

Proč ? Proč sem znova smutnej, proč se zase trápim kvůli osobě které sem ukrkadenej, proc znova naivně věřim, proč..? Celej rok se opakuje. ZNOVA se trápim nad zlomenou láskou, znova věřim, znova se snažim dál... a jako tehdy. To znova skončí špatně pro mne, a já se znova sesypu a znova budu zlomenej a smutnej.. Tyhle karty uz jsem hrál, vím jak končí.) ..Vím to.. uvědomuju si slov starších bratranců a sestřenky, vím že mi to za to trápení nestojí.. Ale nedokážu přestat.. něco mě žene stále vpřed i když nechci. Jakkejkoliv kontakt s ní.. bolí . kdyz si spolu pisem.. povidame voláme.. tak si pokaždé uvědomuju co jsem ztratil .. Proč nemůžu bejt jako každej jinej? Proč si nemůžu jeddnoduše říct.. ,,Tak hele podívej.. je s ním štastná, tak ji nech bejt, dej se dohromady a jdi dál. " tka už to proste vzdej Honzo .... nejsi dost dobrej pro ní .. nebud pitomej vzdej to .. tohle není pro tebe ..jenom se budes trapit pro nic.. nespravi se to tak to nech bejt .. bez dal .. .... .. Jsem beznadejny..
when i said i'll do everything for her ! i'll die for her. Remember ? it was true. Now i m standing here alone, and slowly dying alone, without you.
Nemuzu odejit a zapomenout protoze sem ji slibil ze na ní pockam.. ale jak dlouho dokazu snýst tuhle bolest, jak dlouho vydrzím zkousavat tu bolest ze je s ním .. jak dlouho mi potrva nez mi ujedou nervy a pujdu se podriznout .. a vubec .. pocita ona s takovym slibem ? asi zapomnela.. Dobrou noc vsem te, kterří usinaji se slzami v očích a s obrázkem v hlave své milovane osoby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama